VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав» відбувся в Івано-Франківську

Днями в Івано-Франківську відбувся VI – й Міжнародний фольклорний  фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав» присвячений 100-річчю Соборності України. Організаторами фестивалю були навчально методичний центр культури і туризму Прикарпаття які запросили прийняти участь народні колективи та майстрів народної творчості із Закарпаття.

У фестивалі прийняли  участь фольклорні колективи з Румунії, Словаччини, Польщі, та з кількох областей України. Зокрема колективи із Запоріжжя, Харькова, Краматорська. Закарпаття представив народний аматорський вокальний ансамбль «Ліптаки» з Великого Бережного, майстри народих художніх промислів та декоративно-ужиткового  мистецтва Костянтин Ковган, Людмила Кучеренко, Сергій Чирський які гідно представили художню обробку дерева, живопис на склі, та художню кераміку. За участь у фестивалі майстри отримали подяки від Прикарпатського департаменту культури.

Відзначимо, що провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури Костянтин Ковган репрезентував нашу установу вже втретє. Він зауважив, що цьогоріч фестиваль пройшов на найвищому рівні і всі учасники збагатилися досвідом, отримали багато позитивних емоцій.

Володимир Мишанич