Переможці обласного вокального конкурсу малих ансамблевих форм

4 березня 2020 року на базі КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» відбувся ІІ тур обласного вокального конкурсу малих ансамблевих форм (дуети, тріо, квартети). Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: категорія А (7–10 років); категорія В (11–13 років); категорія С (14–15 років).

Конкурс оцінювало журі у складі:

Голова журі – Підгородська Надія Миколаївна, голова циклової комісії «Академічний спів» КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» ЗОР, заслужений працівник культури України.

Члени журі: Данканич Ганна Михайлівна, викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР; Глеба Світлана Василівна, викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР, заслужена артистка України; Козачук Наталія Іванівна, викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР; Шіпош Василь Андрійович, голова циклової комісії «Хорове диригування» КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» ЗОР.

Переможцями конкурсу стали:

КАТЕГОРІЯ А

І місце
Школа мистецтв м. Хуст
Тріо: Куліш Дарина, Білинець Юлія, Шелухіна Марія

ІІ місце
Ужгородська ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського
Дует: Стулішенко Валерія, Велика Анна

ІІ місце
Ужгородська ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського
Дует: Кофланович Іван, Камінська Анастасія

ІІІ місце
Мукачівська ДШМ № 1 ім. С.Ф.Мартона
Дует: Пилипенко Катерина, Райчинець Софія

ІІІ місце
Школа мистецтв м. Хуст
Дует: Куліш Дарина, Білинець Юлія

ІІІ місце
Сокирницька ДШМ
Тріо: Чепка Софія, Тудовші Андрій, Фанта Софія

КАТЕГОРІЯ В

І місце
Іршавська ДШМ
Дует: Онисько Ксенія, Данканич Тетяна

ІІ місце
Ужгородська ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського
Тріо: Велика Анна, Каменщикова Ольга, Трещак Ольга

ІІ місце
Мукачіська ДШМ № 1 ім. С.Ф.Мартона
Дует «Карамельки» у складі Ігнатолі Євгенії, Шпеник Катерини

ІІІ місце
Великолучківська ДШМ
Дует: Балог Валерія, Медвідь Владислава

ІІІ місце
Берегівська ДШМ ім. З.Кодая
Дует: Бенце Барбара, Волохіна Дар’я

ІІІ місце Вільховецька ДШМ
Тріо: Руснак Діана, Мандзюк Вікторія, Куцин Давид

КАТЕГОРІЯ С
І місце Мукачіська ДШМ № 1 ім. С.Ф.Мартона
Квінтет «Срібний дзвіночок» у складі Кабацій Юліани, Бушко Антона, Шпеник Катерини, Ловски Анни-Ревеки, Зийбера Дмитра

ІІ місце
Ужгородська ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського
Тріо: Райхель Юлія, Шостак Адріан, Воротнюк Нікіта

ІІ місце
Іршавська ДШМ
Тріо: Онисько Ксенія, Данканич Тетяна, Артиш Ольга Магдалина

ІІІ місце
Іршавська ДШМ
Квартет у складі Скоблей Вероніки, Данканич Тетяни, Корпош Христини, Керечанин Анастасії

ІІІ місце
Школа мистецтв м. Хуст
Дует: Воробканич Вікторія, Тегза Катерина

ІІІ місце
Неветленфолівська ДШМ
Дует: Костя Онико, Шапі Барбара

Кабінет початкової мистецької освіти
КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР