Визначено переможців ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат»

5 травня 2020 року в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР відбувся огляд робіт ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» на тему «Містичні істоти чарівних Карпат».

Журі у складі завідувачки кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін, доцента Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук Аліни Волощук (голова журі); доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка; доцента кафедри «Декоративно-прикладного мистецтва» Закарпатської академії мистецтв, лауреата обласної премії ім. Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі,  кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа оглянуло роботи та визначили переможців.

Номінація «Графіка»

Категорія В

І місце – Глуханюк Юлія (Воловецька ДШМ),  «Лісовий Блуд вогнями зачаровує закоханих». Викладач Наталія Ляшенко.

ІІ місце – Рацин Денис (Широківська ДШМ), «Вовкулаки». Викладач Альона Стасюк.

ІІІ місце – Газуда Юліанна (Середнянська ДШМ), «Лісові пригоди». Викладач Тетяна Химинець.

Категорія С

І місце – Буцко Микола (Воловецька ДШМ), «Полювання Песиголовців на ягнят і гарних дівчат». Викладач Наталія Ляшенко.

ІІ місце – Антолик Анастасія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока),  «Карпатський вовкулака». Викладач  Мар’яна  Гаврило.

ІІІ місце – Пасько Івета (Ракошинська ДШМ), «Мавка». Викладач Вероніка Бороннікова.

Категорія D

І місце – Брунцвик Яна (Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі), «Св. Мартин – покровитель Мукачева». Викладач  Яна Заремба.

ІІ місце – Чорей Ангеліна (Тересвянська ДШМ), «Граф Дракула в Хустському замку». Викладач Олександра Лазур.

ІІІ місце – Буй Євгенія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Босорканя». Викладач Діана Добош-Брода.

Номінація «Живопис»

Категорія А

ІІ місце – Мигович Анастасія (Керецьківська ДШМ), «Мольфар». Викладач  Марія Сакаль.

І та ІІІ місця не прусуджували.

Категорія В

І місце – Тар Естер (Пийтерфолвівська ДШМ)  «Чудовий птах Турул». Викладач Габор Гомокі.

ІІ місце – Черепко Василь (Керецьківська ДШМ)  «Лісовий». Викладач Марія  Сакаль.

ІІІ третє місце не присуджували.

Категорія С

І місце – Думнич Марія (Тячівська ДШМ), «Привид з вовчого лісу». Викладач Мирослава Вовчок.

ІІ місце – Федько Ілля (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Чугайстер». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІ місце – Стеблей Михайло (Керецьківська ДШМ), «Вовкулак». Викладач Марія Сакаль.

ІІІ місце – Ряшко Ангеліна  (Ракошинська ДШМ), «Містичні істоти». Викладач Вівіана Мейсар.

Категорія D

І місце – Варга Вероніка (Солотвинська ДШМ),  «Тіні забутих предків». Викладач Лівія Марина.

ІІ місце – Попович Анастасія (Свалявська ДШМ), «Змій». Викладач  Ванда Дорош-Майор.

ІІІ місце – Коваль Руслана (Ужгородська ДШМ), «Лісова спокусниця». Викладач  Аннамарія Роман.

ІІІ місце – Молнар Таміла (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Нічна мара Карпат». Викладач  Мар’яна Гаврило.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Категорія А

І місце – Попович Анелія (Іршавська ДШМ), «Водяний і вогняний кінь». Викладач Тетяна Фірцак.

ІІ місце – Михайлочко Дарина (Приборжавська ДШМ), «Лісовичок». Викладач   Антоніна  Дурда.

ІІІ місце не присуджували.

Категорія В

І місце – Юско Олександра (Іршавська ДШМ), «Диво-звір».  Викладач Надія Вербищук.

ІІ місце – Гапчук Марія (Вільховецька ДШМ), «Лісова Мавка». Викладач С.Дьордяй.

ІІІ місце – Гутич Юліанна (Коритнянська ДШМ), «Карпатські чарівниці». Викладач Людмила Губаль.

Категорія С

І місце – Карасьов Борислав (Тячівська ДШМ), «Блуд». Викладач  Мар’яна  Бордунова.

ІІ місце – Боднарук Евеліна (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Тенета грайливих русалок». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІІ місце – Радик Дарина (Ракошинська ДШМ), «Русалка». Викладач Наталія  Курцеба.

ІІІ місце – Осуський Владислав (Іршавська ДШМ), «Лісовики». Викладач Надія Вербищук.

Категорія D

І місце – Кость Валерія (Тячівська ДШМ), «Чародійки». Викладач Мар’яна   Бордунова.

ІІ місце – Гобона Вікторія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Мавка». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІІ місце – Мигович Михайло (Керецьківська ДШМ), «Дерево життя». Викладач Марія Сакаль.

КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР