Названо переможців ІІ туру обласного конкурсу фортепіанних ансамблів

21 лютого 2020 року на базі Ужгородської дитячої школи мистецтв відбувся ІІ тур обласного конкурсу фортепіанних ансамблів, мета якого  популяризація ансамблевого музикування, узагальнення досвіду роботи викладачів, оновлення ансамблевого репертуару.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: категорія А (8–11 років); категорія Б (12–15 років).

Голова журі: Сокач Маріанна Ернестівна – голова циклової комісії «Фортепіано», викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора» ЗОР.

Члени журі:

Теличко Тетяна Юріївна – викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора» ЗОР;

Касо Ганна Йосипівна – викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора» ЗОР;

Лоскоріх Марія Юріївна – викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора» ЗОР;

Савченко Наталія Вікторівна – викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора» ЗОР.

Переможцями стали:

КАТЕГОРІЯ А

І місце – Євчакова Поліна, Гапак Зоряна (Ужгородська дитяча школа мистецтв).

ІІ місце – Яворська Тетяна, Федаш Христина (Ужгородська дитяча школа мистецтв).

ІІ місце – Шевчук Ніколетта, Ширило Анастасія (Іршавська дитяча школа мистецтв).

ІІІ місце – Вечоринський Артур, Шевченко Вероніка (Чопська дитяча школа мистецтв).

ІІІ місце – Могилевець Соломія, Лавкай Елеонора (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 2).

ІІІ місце – Тесличко Злата, Папроцька Даніелла (Виноградівська дитяча школа мистецтв ім. Бели Бартока).

ІІІ місце – Крефтнер Тереза, Король Габріелла (Школа мистецтв м. Хуст).

КАТЕГОРІЯ Б

ҐРАН-ПРІ – Лодані Река, Боргато Язмін-Софія (Пийтерфолвівська дитяча школа мистецтв).

І місце – Анталовці Олександра, Трутнєва Анастасія (Ужгородська ДМШ №1 ім. П. І. Чайковського).

ІІ місце – Гузинець Анастасія, Карабін Ірина (Ужгородська ДМШ №1 ім. П. І. Чайковського).

ІІ місце – Лішка Аннамарія, Фенчак Анна (Ужгородська дитяча школа мистецтв).

ІІІ місце – Ковач Владислава, Жарад Анна (Мукачівська ДШМ №1 ім. С.Ф.Мартона).

ІІІ місце – Барань Віолетта, Корякіна Марія Мукачівська ДШМ №1 ім. С.Ф.Мартона.

ІІІ місце – Ловска Кароліна, Крічфалушій Даніела (Тячівська дитяча школа мистецтв).

Дипломанти конкурсу:

Свириденко Дарина, Кас’яненко Ілля (Ужгородська ДМШ №1ім. П.І.Чайковського).

Редей Ярослава, Винар Ольга (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Ф. Мартона).

Бобаль Шамуел, Іванюк Меліса (Берегівська дитяча школа мистецтв ім. З.Кодая).

Салко Анастасія, Ганинець Кіра (Свалявська дитяча школа мистецтв).

Маджара Анастасія, Пейтер Олександра (Буштинська дитяча школа мистецтв).

Процик Єва, Миць Анастасія (Виноградівська дитяча школа мистецтв ім. Бели Бартока).

Варга Софія, Худякова Дарія (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С.Ф.Мартона).

Попович Євгенія, Корякіна Марія, Барань Віолетта, Наумова Аліна (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С.Ф. Мартона).

Кас’яненко Даниїл, Мамченко Ілля (Ужгородська ДМШ №1 ім. П. І. Чайковського).

Усі інші учасники отримали подяки.

Залишити відповідь

Закрити меню