Працівники культури відвідали Іршавщину

  • Категорія запису:Новини

Працівники культури відвідали Іршавщину

26 липня комісія з оцінки роботи сільських закладів культури у складі директора КЗ Обласного організаційно-методичного центру культури Ганни Дрогальчук, головного спеціаліста департаменту культури ОДА Світлани Мендель та завідувача народного етнографічного музею ООМЦК Наталії Стегури відвідали сільські клуби сіл Дешковиця та Осій.

Іршавський район репрезентували начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олена Ісак та методист Іршавського районного будинку культури Оксана Сідор. Члени комісії відвідали клуб села Дашковиця (завідувач Мирослава Бородкіна), ознайомилися з роботою закладу, проглянули документацію. Ганна Дрогальчук дала оцінку роботі закладу й запропонувала шукати нові методи та підходи в роботі. Члени комісії відвідали стару дерев’яну церкву побудовану у ХVIII і занесену до реєстру пам’яток архітектури.

В селі Осій завідувач клубу Марта Кузьміна розповіла про роботу, потреби та проблеми. Голова села, який був присутній, пообіцяв посприяти у вирішенні господарських питань. На зворотній дорозі також відвали будинок культури у селі Сільце, поспілкувались з художнім керівником Ганною Шостак. Завідувач бібліотекою-філією села Марія Фущич подарувала музею ООМЦК вишивану скатертину першої половини ХХ століття Ганни Пацкан.

Володимир Мишанич,
КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР