Оголошення про проведення  обласного конкурсу на кращу методичну розробку уроку для дистанційної форми навчання у 2020 році

З метою підтримки розвитку професійної компетентності викладачів мистецьких шкіл області департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення з 01 червня до 10 липня 2020 року обласного конкурсу на кращу методичну розробку уроку для дистанційної форми навчання у 2020 році (далі – Конкурс).

У Конкурсі беруть участь викладачі мистецьких шкіл Закарпатської області (далі – учасники).

Для участі у Конкурсі учасники подають до 01 липня 2020 року включно заявку, згідно з додатком до Примірного положення про обласний конкурс на кращу методичну розробку уроку для дистанційної форми навчання у 2020 році, та конкурсні матеріали.

Конкурсні матеріали повинні включати: методичну розробку уроку для дистанційної форми навчання та запис відео уроку тривалістю до 20 хвилин.

Заявка та конкурсні матеріали надсилаються на адресу електронної пошти методичного кабінету Комунального закладу „Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради: [email protected]

Контактна особа з організаційних питань Товт Алла Андріївна (телефон +380667501748).

Положення і заявку завантажити тут.