Відбувся обласний конкурс хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл області

22 березня 2019 року на базі Ужгородського коледжу культури і мистецтв пройшов Обласний конкурс хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл Закарпатської області. Двері своїх аудиторних залів гостинно розкрив навчальний заклад для більше ніж 700 учнів області. Мета конкурсу: виявлення обдарованих учнів, сприяння розвитку хореографічного мистецтва краю, виховання національної свідомості учнів засобами хореографії, поширення досвіду провідних викладачів шкіл мистецтв; сприяння зростанню професійної майстерності керівників та учасників танцювальних колективів.

Заслужений працівник культури України, заступник директора КЗ «Обласного організаційно-методичного центру культури» ЗОР Барановський В.В. та викладач – методист КВНЗ «Ужгородського коледжу культури і мистецтв» ЗОР Єрохіна М.П. привітали учасників конкурсу та побажали творчих злетів.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: категорія А – учні молодших класів (9-11 років); категорія Б – учні старших класів (12-15 років).

У  номінації академічна школа були представленні екзерсис з класичного танцю біля станка у категорії А та екзерсис з класичного танцю на середині залу у категорії Б.

У номінації Класичний танець  творчі колективи змагалися у категоріях А, Б.

Оцінювали роботу учасників професійні працівники коледжу, до складу журі входили: голова журі  Шевцова Ірина Миколаївна викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії , заслужений працівник культури України; Ярова Людмила Вікторівна викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії , заслужений працівник культури України; Бабяк Єлизавета Яношівна  викладач-методист; Лановчук Тамара Павлівна викладач вищої кваліфікаційної категорії; Хижун Оксана Борисівна викладач вищої кваліфікаційної категорії.

За підсумками конкурсу уномінації академічна школа категорії А

І місце отримали: Школа мистецтв м. Хуст, викладач заслужений працівник культури України Гнепа Ірина Еристатівна, концертмейстер Мітру Олеся Ярославівна.

Свалявська ДШМ, викладач Дулішкович Лілія Миколаївна, концертмейстер Лявинець Маріанна Василівна .

ІІ місце отримала: Ужгородська  ДШМ, викладач  Синичка Василина  Петрівна, концертмейстер: Каточ Лариса Петерівна.

ІІІ місце отримали: Мукачівська ДШМ № 1 імені С.Ф. Мартона, викладач Васько Емілія Еміліанівна, концертмейстер Екман Мирослав Сергійович.

Свалявська ДШМ, викладач Каналош Оксана Вікторівна, концертмейстер Посані Еріка Йосипівна.

Дубівська  ДШМ, викладач Піцур Олена Миколаївна, концертмейстер Дровальова Богдана Степанівна.

За підсумками конкурсу у номінації академічна школа категорії Б

І місце отримали: Середнянська ДШМ, викладач Русин Христина Вікторівна, концертмейстер Артамонова Людмила Михайлівна.

Ужгородська  ДШМ, викладач Синичка Василина  Петрівна, концертмейстер Карпенко Галина Феодосіївна.

ІІ місце отримали: Мукачівська ДШМ № 1 імені С.Ф. Мартона, викладач Васько Емілія Еміліанівна,концертмейстер Екман Мирослав Сергійович.

Ужгородська  ДШМ, викладач Керекцман Віра Юріївна, концертмейстер Поліщук Світлана Петрівна.

ІІІ місце отримали:     Іршавська ДШМ, викладачГозда Ярослава Федорівна, концертмейстер Глиба Антоніна Анатоліївна.

Школа мистецтв м. Хуст, викладач заслужений працівник культури України Гнепа Ірина Еристатівн, концертмейстер Мітру Олеся Ярославівна.

Чинадіївська ДШМ, викладач: Гецко Алла Ростиславівна, концертмейстер Шелепа Юлій Юлійович.

За підсумками конкурсу у номінації хореографічний твір категорії А

І місце отримала: Мукачівська ДШМ № 1 імені С.Ф. Мартона, викладач Васько Емілія Еміліанівна.

ІІ місце отримали: Школа мистецтв м. Хуст, викладач заслужений працівник культури України Гнепа Ірина Еристатівна.

Свалявська ДШМ, викладач Дулішкович Лілія Миколаївна.

Ужгородська  ДШМ, викладач Синичка Василина Петрівна.

ІІІ місце отримали: Велятинська  ДШМ, викладач Лавринко Маріанна Іванівна.

Ужгородська  ДШМ, викладач Синичка Василина  Петрівна (3 клас)

За підсумками конкурсу у номінації хореографічний твір категорії Б

І місце отримали: Середнянська ДШМ, викладач Русин Христина Вікторівна.

Мукачівська ДШМ № 1 імені С.Ф. Мартона, викладач Васько Емілія Еміліанівна.

ІІ місце отримали: Ужгородська  ДШМ, викладач Синичка Василина Петрівна.

Іршавська ДШМ, викладач Гозда Ярослава Федорівна.

ІІІ місце отримали: Чинадіївська ДШМ, викладач: Гецко Алла Ростиславівна.

Школа мистецтв м. Хуст, викладач Лемко Ярослава Іванівна.

Ужгородська  ДШМ, викладач Керецман Віра Юріївна.

Подяку отримали:

Мигович Артем, учень Свалявської ДШМ за високий артистизм та віртуозність виконання вправ екзерсису у номінації « Академічна школа» категорія А.

Гряділь Вероніка, учениця  Школи мистецтв м. Хуст за високий артистизм та виконавську майстерність у номінації «Хореографічний твір» категорія А.

Артиш Іван, учень Іршавської ДШМ за високий артистизм та виконавську майстерність у номінації «Хореографічний твір» категорія А.

Кузан Вікторія, учениця Іршавської ДШМ за високий артистизм та виконавську майстерність у номінації «Хореографічний твір» категорія А.

Артамонова Людмила Михайлівна, концертмейстер Середнянської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії Б.

Екман Мирослав Сергійович, концертмейстер Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Ф. Мартона за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Шелепа Юлій Юлійович, концертмейстер Чинадіївської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А, Б.

Дровальова Богдана Степанівна, концертмейстер Дубівської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Мітру Олеся Ярославівна, концертмейстер школи мистецтв м.Хуст за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Каточ Лариса Петерівна, концертмейстер Ужгородської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Дулішкович Лілія Миколаївна, викладач Свалявської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Гнепа Ірина Еристатівна, заслужений працівник культури України, викладач школи мистецтв м.Хуст за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А.

Синичка Василина Петрівна, викладач Ужгородської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії А, Б.

Русин Христина Вікторівна, викладач Середнянської ДШМ за високий професійний рівень у номінації «Академічна школа» категорії Б.

Піцур Олена Миколаївна, викладач Дубівської ДШМ за високу виконавську майстерність учнів у номінації «Академічна школа» категорії А.

Васько Емілія Еміліанівна, викладач Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Ф.Мартона за високу виконавську майстерність учнів у номінації «Академічна школа» категорії А, Б.

Каналош Оксана Вікторівна, викладач Свалявської ДШМ за високу виконавську майстерність учнів у номінації «Академічна школа» категорії А.

Керецман Віра Юріївна, викладач Ужгородської ДШМ за високу виконавську майстерність учнів у номінації «Академічна школа» категорії Б.