Запрошує обласний фестиваль ігрових програм  «Грайлик»

29 листопада 2019 року в комунальному закладі вищої освіти  «Ужгородський інститут культури і мистецтв»  Закарпатської обласної ради  відбудеться обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик».

У фестивалі можуть брати участь творчі колективи до шести осіб та окремі учасники із Закарпатської області, якi займаються культурно-дозвiллєвою дiяльнiстю, незалежно вiд вiдомчого пiдпорядкування.

Учасники представляють конкурсний виступ-ігрову програму зі своїм реквізитом і музичним супроводом. Тривалість програми до 20 хвилин. Вік учасників не обмежений.

Для участі у фестивалі до 23 листопада 2019 року включно, учасники подають заявку, згідно з додатком до Положення про обласний  фестиваль ігрових програм «Грайлик».

Заявка надсилається на адресу комунального закладу вищої освіти  «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради: 88015, м.Ужгород, вул. Минайська 38/80  або на адресу електронної пошти: [email protected] Телефони для довідок: (050) 6729040 – Ухач Людмила Іванівна.

Конкурс проводиться у номінаціях:
«Кращий авторський твiр»;
«Краща режисура»;
«Краще музичне оформлення»;
«Краще художнє оформлення»;
«Творчий пошук, оригiнальнiсть»;
«Кращий ведучий»;
«Краще використання народних мотивiв»;
«Краща гра».

Заявки, що подані з порушенням встановлених строків, не розглядаються.

Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Початок о 10.00 год. Реєстрація учасників з 09.30 год.

Положення і заявку завантажити тут.

Залишити відповідь

Закрити меню