Днями в художньому салоні «Арт Про» відбулося відкриття персональної виставки Ольги Ладижець «Пробудження»

  • Категорія запису:Новини

Днями в художньому салоні «Арт Про» відбулося відкриття персональної виставки Ольги Ладижець «Пробудження»

До експозиції ввійшло кількадесят творів виконаних в різних видах, напрямках, жанрах, техніках та технологіях мистецтва. Зокрема йдеться про такі матеріали як глина (кераміка), скло, полотно, папір, акрил, холодні глазурі в різноманітних поєднаннях. Розмаїття вражає. Мисткиня зізнається, що багато експериментує, шукає і знаходить багато нового, незвичного й неочікуваного. Саме це, до слова, в своїй  промові відзначив й доктор мистецтвознавства Михайло Приймич.

Він зауважив, що авторка ламає всі традиції і канони й досить успішно в своїх витворах поєднує матеріали, які здавалось би, не поєднуються навіть з точки зору фізики. Мабуть в її чарівних руках ці матеріали набувають інших властивостей, якостей, і поєднуючись створюють неочікуваний ефект. За своїм характером, сутністю її твори надзвичайно романтичні, казкові, по-дитячому щирі й безпосередні. Вони повертають нас в щасливий й безтурботний світ нашого дитинства, в казковий світ мрій. Персонажі її творів надзвичайно добрі, вчать нас іншими очима глянути на світ, вчать бути щасливими попри життєві обставини.

Своє слово на відкритті сказав й відомий скульптор Михайло Белень. Він висловив своє захоплення роботами пані Ольги. А її колега Оксана Лібак привітала з персональною виставкою, побажала нових творчих досягнень.

Як відзначив керівник салону Володимир Ньорба виставка викликала надзвичайно широкий резонанс у колах шанувальників мистецтва, спричинила шквал позитивних емоцій, отримала багато гарних відгуків. Він зауважив, що у салоні ніколи ще не було так багато відвідувачів, які би так активно купляли роботи, робили замовлення на створення інших.

На виставці панувала тепла дружня атмосфера, створена роботами Ольги Ладижець.

Виставка триватиме до середини серпня.

Довідка. Навчалася в Ужгородському коледжі мистецтв імені А. Ерделі та у Львівській академії мистецтв на кафедрі кераміки. По закінченню займалася творчою діяльністю, спеціалізуючись не лише в кераміці, але й живописі та графіці, проявила себе талановитим книжковим ілюстратором. Із 2006 року веде гурток кераміки в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Володимир Мишанич,
КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР