Відбувся ІІ тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на народних інструментах

28 лютого 2020 року на базі Ужгородської ДШМ відбувся ІІ тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на народних інструментах. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: категорія А (8–11 років); категорія Б (12–15 років) та двох номінаціях: баян-акордеон та струнно-щипкові інструменти.

Конкурс оцінювали високопрофесійне журі викладачів КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д. Є. Задора» ЗОР.

У номінації «баян-акордеон»:

Голова журі: Стегней Володимир Васильович – заслужений працівник культури України, голова циклової комісії «Народні інструменти», викладач-методист КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені     Д .Є. Задора» ЗОР

Члени журі: Турлакова Валерія Миколаївна  –  старший викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР; Собослой Єлизавета Карлівна  –   викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР; Марущинець Мирослава Йосипівна – викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР; Бровді Михайло Васильович – викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР.

У номінації «струнно-щипкові інструменти»:

Голова журі: Вігула Михайло Олександрович – заслужений артист України, старший викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора» ЗОР.

Члени журі: Стулішенко Павло Валерійович –  викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР; Шевченко Мирослава Миколаївна – викладач КВНЗ «Ужгородського музичного коледжу імені Д .Є. Задора» ЗОР.

Переможцями конкурсу стали:

(баян-акордеон)
КАТЕГОРІЯ А

 ШколаПІ учня
І місцеІльницька ДШМКучеренко Віталій (баян)
ІІ місцеВеликораковецька ДШМВашкеба Ангеліна (баян)
ІІ місцеВелятинська ДШМЦап Дарія (акордеон)
ІІІ місцеУжгородська  ДМШ № 1 ім. П.І.ЧайковськогоМикита Анна (акордеон)

 

ІІІ місцеУглянська ДШМСтан Неля (баян)
ІІІ місцеДубівська ДШММотринець Вероніка (баян)

 

 КАТЕГОРІЯ В

 ШколаПІ учня
І місцеБілківська ДШМЯнтолик Наталія (баян)
ІІ місцеЯсінянська ДШМВасильчук Олексій (акордеон)
ІІ місцеВоловецька ДШМХміль  Владислава (баян )
ІІІ місцеДубівська ДШМКушнір Альбіна (баян)
ІІІ місцеНересницька ДШМКричфалушій Іван (баян)
ІІІ місцеНересницька ДШМЦеркуник Данієла (баян)

 

(струнно-щипкові інструменти)
КАТЕГОРІЯ А

 ШколаПІ учня
І місцеУжгородська дитяча школа мистецтвДомбай Станіслава (гітара)
ІІ місцеУжгородська  ДМШ № 1
ім. П.І.Чайковського
Бедя Ніколь (домра)

 

ІІ місцеВеликобичківська  ДМШКузьмик Марія (цимбали)
ІІІ місцеСвалявська ДШМПопович  Юлія (домра)
ІІІ місцеСвалявська ДШМБарна  Георгій (гітара)
ІІІ місцеСвалявська ДШМПідлісна Катерина (гітара)

 

 КАТЕГОРІЯ В

 ШколаПІ учня
І місцеУжгородська дитяча школа мистецтвГуй Серафім (гітара)
ІІ місцеСвалявська ДШМРусин  Вікторія (домра)
ІІ місцеСвалявська ДШМСевч  Андрій (гітара)
ІІІ місцеВеликобичківська  ДМШМарущак Мирослав (гітара)
ІІІ місцеУжгородська дитяча школа мистецтвПетрушевський Олексій (гітара)
ІІІ місцеУжгородська  ДМШ № 1
ім. П.І.Чайковського
Кошман Максим (гітара)

 

 

Залишити відповідь

Закрити меню