Міжнародний літературно-мистецький фестиваль “Кролевецькі рушники” відбудеться на Сумщині

З 20 до 22 вересня в місті Кролевець Сумської області за підтримки Міністерства культури України відбудеться Міжнародний літературно-мистецький фестиваль “Кролевецькі рушники”, основним завданням якого є збереження національної культурно-мистецької спадщини нашого народу та розвиток декоративно-ужиткового мистецтва.

Програмою фестивалю передбачається проведення мистецького форуму ткачів за участю науковців, дослідників і майстрів ручного переборного ткацтва, а також пісенного конкурсу “Мелодії вічності”, виставки тканого рушника, майстер-класів тощо.

Основні заходи фесту:

З 20 до 21 вересня – виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, де особлива увага приділяється популяризації об’єкта нематеріальної культурної спадщини України – кролевецького перебірного ткацтва.

20 вересня – Міжнародний пісенний конкурс “Мелодії вічності” за участі солістів-вокалістів, ансамблів України й інших країн (https://www.facebook.com/dkKrolevets).

21 вересня – Хрестовоздвиженський ярмарок, на який запрошують аматорські колективи України і майстрів народних ремесел із можливістю продажу виробів ужиткового мистецтва.

22 вересня – заключний гала-концерт фестивалю, у якому візьмуть участь аматорські колективи – переможці Міжнародного пісенного конкурсу “Мелодії вічності” та майстри мистецтв України.

Для учасників і гостей фестивалю будуть організовані екскурсії туристичними об’єктами краю.

Додаткова інформація з організаційних питань за телефоном: (05453) 5-26-72 (відділ культури і туризму Кролевецької районної державної адміністрації).