Творчість Шевченка через призму дитячого світосприйняття Категорія запису:Новини Запис опубліковано:24.02.2021 29 січня у галереї «Ужгород» відбулося відкриття виставки робіт учасників III обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». Пропонуємо до перегляду презентацію. Вам також може сподобатись Переможці ХХІІ обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна» 31.05.2024 В обласній книгозбірні презентують книжку «Золота гора Івана Хланти» 28.11.2023 Оголошення про проведення конкурсу індивідуальних виконавців здобувачів освіти старших класів мистецьких шкіл Закарпатської області (номінація «Струнно-смичкові інструменти») 09.04.2024 ПІСЕННЕ РОЗМАЇТТЯ ТЕТЯНИ РАХОВСЬКОЇ 17.09.2019
Переможці ХХІІ обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна» 31.05.2024
Оголошення про проведення конкурсу індивідуальних виконавців здобувачів освіти старших класів мистецьких шкіл Закарпатської області (номінація «Струнно-смичкові інструменти») 09.04.2024