Названо переможців конкурсі імені Івана Ірлявського «Моя весна»

28 травня 2019 року в приміщенні Середнянської дитячої школи мистецтв відбувся ХVІІ обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна». У ньому взяли участь 41 учасник (номінація «Поезія» – 22; номінація «Проза» – 5; номінація «Гумор» – 9; номінація «Власна творчість» – 5).

Компетентне журі у складі: Василя Густі – голови Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України (голова журі); Вікторії Гойдош – заступника директора – начальника управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації; Світлани Мендель – головного спеціаліста управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації; Ганни Дрогальчук  – директора комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради; Олександри Ігнатович – доцента кафедри української літератури ДВНЗ «Ужгородський національний університет», члена Закарпатської організації Національної спілки письменників України; Галини Василик  –          старшого викладача  циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР, визначило переможців.

Номінація «Поезія»

І місце

Якобчук Даніела – учасниця народної аматорської студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Наталія Дубініна).

ІІ місце

Семенова Анастасія – студентка КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР (викладач Оксана Шип).

ІІІ місце

Григулька Анна – учениця Драгівської дитячої школи мистецтв Хустського району (викладач Олена Попович).

 Фодор Тюнде-Віраг – учениця Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 (викладач Лілія Приходько).

Номінація «Проза»

І місце

Старшун Тетяна – учениця Ужгородської дитячої школи мистецтв (викладач Галина Вукста).

ІІ місце

Шеверя Богдана – студентка КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР (викладач Вероніка Тищук).

ІІІ місце

Ряшко Дарина – учениця Чопської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 (керівник Любов Чолавин).

Рубащенко Мирослава – учениця Стеблівської дитячої школи мистецтв Хустського району (викладач Віталіна Баник).

Номінація «Гумор»

І місце – не присуджували.

 ІІ місце – не присуджували.

 ІІІ місце

Негря Артемій – учень Углянської дитячої школи мистецтв Тячівського району (викладач Ярослава Корнута).

Кутнич Віктор – учень Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 (викладач Лілія Приходько).

Номінація «Власна творчість»

І місце

Микуляк Тетяна – член громадської організації «Митці Тячівщини» (керівник Любов Бобрушко).

ІІ місце

Пехньо Габріела – учениця Полянської ЗОШ І–ІІІ ступенів Свалявського району (викладач Анжеліка Гаврилюк).

ІІІ місце

Рак Даніела – учасниця гуртка художнього слова бібліотеки-філії с. Вонігово Тячівського району (керівник Надія Мотря).

Бежинець Юлія  – студентка медичного факультету КВНЗ «Ужгородський  національний університет».

Дипломами нагороджені:

в номінації «Поезія»

Грицак Аліна – учениця Стеблівської дитячої школи мистецтв Хустського району (викладач Мар’яна Силимонка).

Комарницький Василь – учасник гуртка художнього слова філіалу-бібліотеки смт Середнє Ужгородського району (керівник Тамара Сарана).

Варга Крістіан – учасник гуртка художнього слова клубу с. Клячаново Мукачівського району (керівник Оксана Русин).

Малета Катерина – учениця Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 (викладач Лілія Приходько).

Латуш Валерія – учасниця народної аматорської студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Наталія Дубініна).

Манзулич Анастасія – студентка КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» ЗОР (викладач Оксана Шип).

У номінації «Гумор»

Ставинська Каріна – учасниця гуртка художнього слова клубу с. Оріховиця Ужгородського району (керівник Світлана Когут).

Фенчак Анастасія – учениця Великолучківської дитячої школи мистецтв Мукачівського району (викладач Наталія Балог).

 КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

Залишити відповідь

Close Menu