У рамках першого етапу оцінювання закладів культури в сільській місцевості відвідано Паладь Комарівці, Раково, Тур’я Ремету та Люту

У рамках першого етапу оцінювання закладів культури в сільській місцевості відвідано Паладь Комарівці, Раково, Тур’я Ремету та Люту1 серпня 2018 року журі в складі Ганни Дрогальчук директора КЗ ООМЦК, Світлани Мендель головного спеціаліста департаменту культури ОДА, Наталії Стегури завідувача народного етнографічного музею ООМЦК в рамках першого етапу оцінювання закладів культури в сільській місцевості, відвідали села Паладь-Комарівці Ужгородського району, Раково та Тур’я Ремета Перечинського району, Люта Великоберезнянського району.

Члени комісії спілкувались з директорами, методистами, головами сіл, вивчали документацію. Закладам було надано методичну допомогу, йшлося про пошук нових форм та підходів до роботи, обговорювалися проблеми та висловлювалися побажання. В Лютій ознайомилися з невеликим етнографічним музеєм, чудовими вишивками Оксани Каменци директора будинку культури.

В цілому роботу названих закладів культури визнано задовільною.

Наталія Стегура