Названо переможців конкурсу «Легенди Карпат»

Днями у приміщенні Мукачівської художньої школи ім. Міхая Мункачі журі у складі доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка (голова журі); доцента кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук Аліни Волощук; викладача фахових і профільних дисциплін кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв, магістра Світлани Савчин оглянуло роботи учасників ХІІІ обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» та визначили переможців

Номінація ГРАФІКА

Категорія А (7–8 років)

I місце – Павло Богдан (Виноградівська ДШМ ім Бели Бартока), «Бідний чоловік і виноградник», викладач  Мар’яна Гаврило.

II місце – Мучичка Анастасія (Воловецька ДШМ), «Перше поселення…», викладач Наталія Ляшенко.

III місце – Стасюк Віталій (Широківська ДШМ), «Легенди про воїнів закарпатських замків», викладач Альона Стасюк.

 Категорія В (9–10 років)

I місце – Шевчук Ніколетта (Іршавська  ДШМ), «Легенда про ремесла», викладач Надія Вербищук.

II місце  Бережник Анастасія (Дубівська ДШМ), «Величезний дуб», викладач Яна Магей.

III місце  Петрович Валентина (Воловецька ДШМ), «Воловецька торговиця в минулому», викладач Наталія Ляшенко.

 Категорія С (11–13 років)

 I місце – Ломпарт Наталія (Мукачівська художня школа ім. М.Мункачі), «Як хлопець прочитав чарівну книжку», викладач Раїса Дорожникова.

II місце – Бедевельська Аліна (Нересницька ДШМ ), «Нерест», викладач Мар’яна Бордунова; Томишинець Наталія  (Нересницька ДШМ), «Розповідь про Солоний», викладач Мар’яна Бордунова.

III місце – Ряшко Ангеліна (Ракошинська ДШМ), «У чистій воді», викладач Вівіана Мейсар.

 Категорія D (14–15 років)

 II місце  Біцков Іван (Ільницька ДШМ), «Село полоненої Ілонки», викладач Любов Матіко.

III місце  Логойда Адель (Мукачівська художня школа ім. М. Мункачі), «Баламут», викладач Сергій Кіреєв.

 Номінація ЖИВОПИС

 Категорія А (7–8 років)

I місце – Поладі Вівієн (Пийтерфолвівська ДШМ), «Турул птах Ракочія», викладач Габор Гомокі.

III місце – Процюк Меланія (Ясінянська ДШМ), «Легенда про Хуст»,  викладач Мар’яна Павлюк.

Категорія В (9–10 років)

 I місце – Лунченко Валерія (Хустська ДШМ), «Незвичайна курочка», викладач Марина Гриб.

II місце – Туряниця Рената ((Іршавська  ДШМ), «Лісовик», викладач Тетяна Фірцак;

Габовда Каріна (Великолучківська ДШМ), «Спогади про вечорниці», викладач Тетяна Шапетко.

III місце – Паламарчук Вероніка (Коритнянівська ДШМ),«Янгол удачі», викладач Людмила Губаль.

 Категорія С (11–13 років)

 I місце – Палл Мартон (Ракошинська ДШМ), «Не забувай минуле»,  викладач Наталія Курцеба.

II місце – Бобіта Лілія (Іршавська  ДШМ), «Ніч наступає», викладач Тетяна Фірцак.

III місце Ткаченко Анастасія (Ясінянська ДШМ), «Закохана осінь», викладач Мар’яна Павлюк.

 Категорія D (14-15 років)

 I місце – Максим Крістіна (Мукачівська художня школа ім. М. Мункачі), «Велитенська диня», викладач Тетяна Шпонтак.

II місце – Пейтер Дарина (Вишківська ДШМ), «Сюреті бал», викладач Ноемі Ганко.

III місце – Розман Ірина (Тячівська ДШМ), «Зцілення», викладач Любов Церкуник.

Номінація ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

 Категорія А (7–8 років)

II місце  Шелак Вікторія (Ракошинська ДШМ), «Зустріч», викладач Вівіана Мейсар.

 Категорія В (9-10 років)

 I місце – Попп Ксенія (Іршавська ДШМ), «На водопої»,  викладач Тетяна Фірцак.

II місце – Дрогобецька Ангеліна (Середнянська ДШМ), «Спогади», викладач Тетяна Дрогобецька.

III місце – Міговк Катерина (Виноградівська ДШМ ім Бели Бартока), «Дерево бук та вкрадені коні», викладач Діана Добош-Брода.

  Категорія С (11–13 років)

 I місце – Куцин Надія  (Дубівська ДШМ), «Тече вода», викладач Марія Ребар.

II місце –Дуля Вадим (Хустська ДШМ), «Весела тваринка», викладач Ласло Гайду.

III місце – Загородня Віолетта (Чинадіївська ДМШ), «Барбівський захист від злих духів», викладач Галина Герц.

 Категорія D (14–15 років)

 I місце – Леспух Василь (Дубівська ДШМ), «Старі дуби», викладач Марія Ребар.

II місце  Танчинець Тетяна (Ганичівська ДШМ), «Пісні Чугайстра», викладач Мар’яна Бордунова.

III місце – Білусяк Дмитро (Ясінянська ДШМ), «Різдвяна зірка Гуцульщини», викладач Мар’яна Павлюк.

 КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР