«Проект Онлайн-ХАБ для нематеріальної культурної спадщини Закарпаття» виборов грант УКФ

  • Категорія запису:Новини
Комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури»  Закарпатської обласної ради з успіхом узяв участь у конкурсі проектів на отримання гранту від Українського культурного фонду в рамках програми «Створюємо інноваційний культурний продукт».

Проект 51790 «Онлайн-ХАБ для нематеріальної культурної спадщини Закарпатя» – посів 92 місце в рейтингу індивідуальних проектів (усього 409), який за результатами оцінювання отримав 219 балів (70 – середній бал змістових експертів, 79 – бал фінансового експерта, 70 – бал комунікаційного експерта).

Проект спрямований на збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини (далі – НКС) Закарпаття через створення Онлайн-ХАБу з відтворення та просування місцевих традицій: передачі знань про управління спадщиною, залучення місцевих громад до продовження живої традиції та переосмислення її цінності для громади.

У рамках проекту буде створено контент для онлайн-ресурсу, а також  регіональну мережу фахівців у сфері НКС для збереження стандартів автентичного відтворення елементів НКС та залучення громади до продовження живої традиції.

Переговорна процедура щодо укладання договору про надання гранту днями відбулася у м.Київ.

Марина ОФІЦИНСЬКА,
завідувач інформаційно-редакційного сектору КЗ «Обласний організаційно-
методичний центр культури»  ЗОР